#georgina Instagram Photos & Videos

georgina - 104.1k posts

Top Posts

 • Double Tap for 10K ❤️ Follow @ronaldo.hub for more ❤️
 • Double Tap for 10K ❤️ Follow @ronaldo.hub for more ❤️
 • 2472 118 20 hours ago
 • 🎥❗️👋🏻👋🏻 @suso! 🔥👀⠀ After the game @cristiano said: “I won the Champions League here in this stadium. I’m very happy, expecially because the ...
 • 🎥❗️👋🏻👋🏻 @suso! 🔥👀⠀ After the game @cristiano said: “I won the Champions League here in this stadium. I’m very happy, expecially because the whole team played a great game, to win in San Siro it’s difficult but we had a lot of opportunities to score. I train myself everyday to make my Juventus family happy. I spoke to Higuain on the pitch and I told him to don’t overreact, because he could have taken a bigger sanction arguing the referee in that way. I don’t think that he deserves to be punished”. 👑⚪️⚫️ ⠀ ⠀ 🎥❗️👋🏻👋🏻@suso! 🔥👀 Al termine della partita Cristiano ha dichiarato:”Ho vinto la Champions League in questo stadio. Sono molto contento soprattutto per la partita che ha fatto la squadra, vincere a San Siro è difficile ma abbiamo avuto tante opportunità per segnare. Mi alleno per far felice la famiglia Juventina. Ho detto a Higuain di non esagerare, perché avrebbe avuto una sanzione più grande. Secondo me non va punito”.👑⚪️⚫️
 • 8568 86 6 days ago

Latest Instagram Posts

 • Good Morning 🤙🤙
 • Good Morning 🤙🤙
 • 15 2 3 hours ago
 • Ive had lots of interest in the custom tea towels! I can put any design on them - even sentimental pictures or recipes you might have! Send me a pi...
 • Ive had lots of interest in the custom tea towels! I can put any design on them - even sentimental pictures or recipes you might have! Send me a picture and I can turn it into a keepsake ❤️
 • 13 4 8 hours ago
 • Ven este Domingo a Georgina donde seguimos consintiendo a nuestros clientes con promociones imperdibles! Ven este Domingo con tu familia y te obseq...
 • Ven este Domingo a Georgina donde seguimos consintiendo a nuestros clientes con promociones imperdibles! Ven este Domingo con tu familia y te obsequiamos un delicioso Milkshake para los pequeños de la casa 12:30 y las 21:30, ¡Comparte esta publicación en tu muro y PREMIAMOS tu FIDELIDAD con un Blue Shot o café DE CORTESÍA. *Promociones válidas únicamente en nuestro local de la: 📍 Av. República del Salvador N34-244 y Moscú. 📍Av. República y Mañosca en toda la esquina. #Georgina el hogar de la primera, única, original y auténtica Chicago Style Pizza.... La pizza más grande, más rica y con más queso en el mejor sitio de la ciudad! Realiza tu reservación llamando al 098 222 9710 📞 #GeorginaUIO #ChicagoStylePizza #Deepdish #deepdishpizza #UIO #Quito #niños
 • 10 2 12 hours ago
 • @cuadrado spoke about his friendship with @cristiano: “We built a great friendship, but he is a friend for all the teammates. I still hadn’t the po...
 • @cuadrado spoke about his friendship with @cristiano: “We built a great friendship, but he is a friend for all the teammates. I still hadn’t the possibility to teach him how to celebrate a goal dancing, let’see if one of these days he will decide to celebrate a goal in a great way”.⚽️🕺🏻👑 ⠀ ⠀ @cuadrado ha parlato sul suo rapporto personale con @cristiano “Abbiamo costruito una grande amicizia. Ma lui è amico di tutta la squadra. Non ho ancora avuto la possibilità di insegnargli a ballare per festeggiare il gol. Vediamo se un giorno di questi vuole festeggiare un gol come si deve".⚽️🕺🏻👑
 • 250 5 12 hours ago
 • We had the best time at the #keswicksantaclausparade yesterday! If you saw us, you may have been lucky enough to score some rounds of golf on us, o...
 • We had the best time at the #keswicksantaclausparade yesterday! If you saw us, you may have been lucky enough to score some rounds of golf on us, or some delicious treats!! If you missed us, don’t worry, we will be doing it again on December 1st at the #suttonsantaclausparade. Hope to see you there ⛄️ ❄️
 • 18 1 13 hours ago
 • O casal perfeito não é aquele que nunca tem problemas, mas sim aquele que apesar dos obstáculos sempre permanece junto ❤️
#Casamento
#Georgina & #A...
 • O casal perfeito não é aquele que nunca tem problemas, mas sim aquele que apesar dos obstáculos sempre permanece junto ❤️ #Casamento #Georgina & #Antônio
 • 33 0 13 hours ago
 • È ufficiale: #CR7 e #Georgina si sposano. Scoprite di più su www.aida-giornale.it
 • È ufficiale: #CR7 e #Georgina si sposano. Scoprite di più su www.aida-giornale.it
 • 30 1 15 hours ago
 • 👑
 • 👑
 • 391 2 16 hours ago
 • Sipas raportimeve te mediave portugeze, gjatë një udhëtimi me familjen në Londër, Ronaldo ka propozuar partneren e tij dhe ka marrë një “po” të men...
 • Sipas raportimeve te mediave portugeze, gjatë një udhëtimi me familjen në Londër, Ronaldo ka propozuar partneren e tij dhe ka marrë një “po” të menjëhershme nga ajo.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Mund të themi me plot gojë që ky ka qenë viti i ndryshimeve të mëdha për Roanldon, nga pritja e një fëmije, te sulmues i Juventusit, e deri te akuzat për përdhunim, më në fund po bëhet gati për t’i dhënë fund beqarisë.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Si dëshmi e këtij lajmi, portali thotë që është një foto që Georgina ka postuar në “Story” në profilin e saj në Instagram. Në foton e publikuar, modelja ekspozon në dorën e saj një unazë “Cartier”. Gjatë udhëtimit, thuhet se modelja ka gjetur kohë për të provuar edhe disa fustane nusërie.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ E gjithë kjo mund të jetë dhe një lëvizje strategjike, në mënyrë që situate gjyqësore e akuzave për përdhunim të shkoj në favor të Ronaldos, megjithatë martesa është një vendim shumë i rëndësishëm, dhe jo gjithçka bëhet për famë dhe lekë.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Georgina u takua me futbollistin në qershor të 2016-s në një dyqan “Gucci” në Madrid, ku ajo punonte si shitëse dhe ku Cristiano shkoi për të marrë pjesë në një event që po realizonte shtëpia e njohur e modës.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #kissfmalbania #ronaldo #cr7 #georgina #wedding #proposal #photo #couple #kissfm
 • 49 1 16 hours ago